Naar de inhoud
Niagara Inde Apps
App-pictogram van Air Fryer Recipes

Air Fryer Recipes

Alles wat je in de airfryer maakt, in één rustig kookboek.

Android Windows

Air Fryer Recipes downloaden – gratis

De app is gratis te downloaden en te installeren. Hieronder zie je wat de eenmalige ontgrendeling omvat.

Directe Android-download. Deze Android-app wordt rechtstreeks via Niagara Inde Apps geïnstalleerd in plaats van via Google Play. Android vraagt je mogelijk om installatie vanaf deze bron toe te staan. Zo installeer je de app.

Air Fryer Recipes ontgrendelen

Air Fryer Recipes is gratis te downloaden en 3 dagen uit te proberen op Android en Windows. Met deze eenmalige aankoop blijft de app voorgoed ontgrendeld via een licentiesleutel, geactiveerd op maximaal 2 van je apparaten, en wordt ook Meal Planner Pro ontgrendeld.

$2.99 USD eenmalig, maximaal 2 apparaten

Na aankoop ontvang je een licentiesleutel per e-mail. Voer die in de app in om hem op maximaal 2 van je apparaten te activeren.

Air Fryer Recipes – 200 recepten, 8 categorieën

Overzicht

Air Fryer Recipes is een offline kookboek met 200 recepten, gebouwd rond één apparaat: je airfryer. Ontbijt en brunch, voorgerechten en snacks, gevogelte, rund- en varkensvlees, vis en zeevruchten, vegetarisch, bijgerechten en desserts – echte recepten met echte ingrediëntenlijsten, temperaturen en stapsgewijze instructies. De portiecalculator herberekent elke hoeveelheid – hele getallen, breuken, gemengde getallen en bereiken – voor het aantal porties dat je nodig hebt, en schakelt tussen °F en °C. De kookmodus loodst je door elk recept met ingebouwde timers per stap, zodat je niet met vette handen met je telefoon hoeft te stoeien. Bewaar favorieten, orden recepten in verzamelingen, voeg eigen beoordelingen en notities toe en stel automatisch een boodschappenlijst samen terwijl je bladert – Meal Planner Pro maakt van een hele week geplande maaltijden met één tik één samengevoegde boodschappenlijst. Alles wordt lokaal opgeslagen, met gecontroleerde back-up en herstel – geen account, en na de installatie geen internetverbinding nodig. De interface past zich aan bredere schermen op de computer aan, en de hele app is beschikbaar in het Engels, Frans, Spaans, Italiaans en Duits. Gratis te downloaden en 3 dagen uit te proberen op Android en Windows – alle recepten, de portiecalculator, de kookmodus, de boodschappenlijst en de back-up zijn tijdens de proefperiode volledig bruikbaar. Daarna ontgrendelt een eenmalige Pro-upgrade van $ 2,99 de app voorgoed op maximaal 2 van je apparaten, en ontgrendelt die ook Meal Planner Pro. Op Google Play is de basisapp altijd gratis en zonder proefperiode; Meal Planner Pro is daar een aparte aankoop via Play Billing.

Functies

200 recepten, 8 categorieën

Ontbijt en brunch, voorgerechten, gevogelte, rund- en varkensvlees, vis en zeevruchten, vegetarisch, bijgerechten en desserts.

Portiecalculator

Herberekent hele getallen, breuken, gemengde getallen en bereiken voor elk aantal porties, in °F of °C.

Kookmodus en timers

Stapsgewijze begeleiding met ingebouwde timers per stap, zodat je niet met je telefoon hoeft te jongleren.

Boodschappenlijst

Stel automatisch een boodschappenlijst samen uit de recepten die je kiest.

Meal Planner Pro

Een weekkalender die de hele week samenvoegt tot één boodschappenlijst.

Favorieten, verzamelingen en notities

Bewaar favorieten, orden recepten in verzamelingen en voeg eigen beoordelingen en notities toe.

Gecontroleerde back-up en herstel

Je gegevens blijven op je apparaat, met gecontroleerde export en import en zonder account.

5 talen

Engels, Frans, Spaans, Italiaans en Duits, met een licht en donker thema.

Delen en afdrukken

Deel een recept als tekst of druk het af/sla het op als pdf, direct vanaf de receptpagina.

Schermafbeeldingen

Wat het doet

200 geteste airfryerrecepten in 8 categorieën, met portiecalculator, boodschappenlijst, kookmodus, timers per stap en offline back-up.

Systeemvereisten

Android 5.0 of hoger, of Windows 10 (64-bit) of hoger.

Privacy

Lees de privacy-informatie van deze app →

Support

Heb je vragen over Air Fryer Recipes? Gebruik dan de contactpagina en kies deze app.

Hulp krijgen